Otec, strýc a já

Vloženo 26. června 2017
Já, můj otec a můj strýc jsme se jednoho dne rozhodli, že půjdeme rybařit. Vydali jsme se k malému jezeru na okraji malého lesíku. Jezero bylo na docela neobvyklém místě, takže sem moc lidí nechodilo. Ale můj strýc tady poblíž vyrůstal a tento les...
1 komentář, 2 hodnocení

Profilová fotografie
anonymní uživatel 5. července 2017

Profilová fotografie
anonymní uživatel 5. října 2017

Docela dobrý zážitek.Také mě poprvé omrdal strýček Zdeněk.Bylo mi teprve třináct,ale to mu vůbec nevadilo.Hned napoprvé do mé tehdy jěště dětské prdelky narval asi 20 cm svého čuráka a nic nedbal na moje prosby ani křik a pláč.Po těch letech si pamatuji jenom velkou do té doby nepoznanou bolest,pocit ponížení a horké sperma nejdříve v mých vnitřostech a potom v puse.
Zdeněk mě tenkrát mrdal každý den alespoň dvakrát celé prázdniny a dalších několik let.Postupem času jsem si zvykl a i když jsem neměl z mrdání mého zadečku a pusinky žádný požitek,přestalo mi prcání se strejdou vadit a to se potom velmi hodilo na internátě,kde byl jsem znásilňován od mazáků i několikrát denně a přežil jsem bez problémů(na rozdíl od jiných mrdaných kluků).Ale to až jindy.
 

Vložit komentář

:):(:D;):P:*O:):X:'(:O8):@:)zz*-*:S:|:#
Nezapomeňte do textu vložit hashtagy - např. #vážnývztah #pravidelnýsexík #spolubydlení ...

Email nebude zobrazen, na něj Ti budou přeposílány reakce ostatních úživatelů


BarevneWeby.cz BarewneWeby.cz